Nabídky práce

PR pracovník v Českém muzeu stříbra

Náplň práce:

  • Prezentace muzea směrem k veřejnosti
  • Tvorba inzerce, PR článků a tiskových zpráv
  • Spolupráce s kulturními institucemi ve městě i v širokém okolí
  • Správa sociálních sítí – facebook, instagram, popř. dalších (psaní a tvorba příspěvku), fotografování, tvorba reels atp.
  • Komunikace s médii, tiskem, informačními centry, rozhlasem, TV atp.
  • Fotodokumentace akcí ČMS
  • Podílení se na organizaci akcí pro veřejnost
  • Zajišťování vizuální prezentace organizace
  • Vyhledávání nových příležitostí v oblasti propagace

Požadavky:

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti marketingové komunikace a PR nebo v příbuzném oboru
  • Znalost práce na PC (MS Word, Excel)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Perfektní znalost českého jazyka, výborný písemný projev
  • Flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, práce v týmu
  • Orientace v oblasti kultury
  • Orientace v tištěných a online médiích
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikační úrovni (aj, nj)

Výhodou:

  • Praxe v oboru
  • Znalost grafických programů
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, popř. menší
  • Zařazení do 9 platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
  • Místo výkonu práce: Kutná Hora
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky Sodexo
  • Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)
  • Zahájení pracovního poměru: květen 2023 (podle možností uchazeče i dříve)

Přihláška musí obsahovat:

  • kontaktní údaje (adresa, email, telefon)
  • strukturovaný životopis
  • platný výpis z rejstříku trestů
  • návrh Marketingového plánu Českého muzea stříbra na rok 2023
  • motivační dopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně požadovaných příloh zasílejte v písemné podobě do 3. 3. 2023 na adresu:
České muzeum stříbra p. o., Barborská 28, Kutná Hora 284 01

V případě dotazů kontaktujte paní Danu Veselou (email: vesela@cms-kh.cz, tel.: 603 707 355).